| Serbucristina a întrebat:

Am comandat de pe elefant.ro cateva carti, doar ca datile cand o sa vina cartile sunt diferite. Eu am bifat sa platesc cash, va trebui sa dau toti banii odata cand vine prima comanda sau doar cartile care vin primele si sa platesc restul la cartile care vin mai tarziu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei plati cartile doar atunci cand le primesti, respectiv fiecare colet la primire.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă vin pe rând o să-ți scrie la fiecare comandă în parte în mesaju de la curier cât ai de plată.