| Theo94 a întrebat:

Pentru cei ce au terminat scoala acum ceva timp, ce s-a intamplat sau unde este acum cea mai frumoasa fata de la voi din scoala sau liceu, mai stiti ceva de ea sau de ele daca sunt mai multe?

Am vazut o asemenea intrebare pe quora:

https://www.quora.com/......igh-school

Credeti ca o asemenea intrebare ar merge pusa si in Romania, referitor la raspunsuri comparativ cu una pusa pe quora?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia sigur sa frecangit de toti parazitii. Aveam multe nebune in scoala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Interesanta intrebarea.
O "cea mai frumoasa" din clasa, cu care am fost coleg in scoala generala, are o florarie cu familia ei, a ramas aici in oras. Nu stiu, parca nu mai are farmec, si a ars-o cu anturaje ieftine o perioada.
Crush-ul meu din aceeasi clasa, e (grasa) maritata cu un tip cu care a fost tot timpul liceului + facultate, are copil.
In liceu am avut o clasa nasoala, fetele erau cam mutante. Nu stiu ce s-a intamplat cu mai bine de jumatate din clasa. Din anturajul meu, una mai simpatica o face pe bani in Anglia. Nu mai e in anturajul meu, normal.

| Celcestietot a răspuns:

In strainatate. A scolii/liceului tau unde este big grin?

Da, merge pusa.

| Theo94 explică (pentru Celcestietot):

Nu stiu, eu sunt din mediul rural (acum locuiesc la oras), nu ca nu ai gasi fete frumoasa la tara, dar cand eram eu la scoala nu vedeam cine stie ce, in schimb generatiile mai tinere (fete) din scoala la care am mers mi se par ca arata mai bine.

| Celcestietot a răspuns (pentru Theo94):

Poate ca faci parte dintr-o generatie mai ''batrana'' si este probabil thinking, iar machiajul nu era asa calitativ pe acea vreme XD.
Nu rad de nimeni, exista fete frumoase, chiar si aici pe TPU :O laughing)) dar acum sunt si alte tehnici de expunere si evidentiere ale trupului, sa fim seriosi.

| EntertainYou a răspuns:

Am avut socul de a vedea ca cea mai tocilara (sa nu zic urata) e acum cea mai frumoasa (cel putin pe Facebook). Si in general are o groaza de „achievements" listate la profil, pe langa nemaipomenita viata afisata din toate locurile exotice.

Iar cea mai frumoasa duce o viata obisnuita, nimic extravagant.