| Rooksee a întrebat:

Pentru fete: Ce va place cel mai mult la un baiat? Ce va atrage? La ce va uitati?

20 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Privirea.

| Holocaust a răspuns:

Aspectul conteaza in proportie de 50%. Ochii si parul mai exact. Uneori si modul in care-si combina hainele.Restul de 50% depinde de ceea ce are in cap.E simplu.

| catalina_2916 a răspuns:

Prima oara normal ca ne atrage aspectul fizic, dar dupa ce incepi sa cunosti respectiva persoana cel mai mult apreciezi sinceritatea, respectul cu care te trateaza, atentia pe care ti-o da, bunul simt..sunt multe lucruri care ne plac la un baiat ..totdata protectia pe care ti-o ofera, conteaza mult sa te simti protejata in bratele lui big grin

| ZyReXe a răspuns:

Aspectul fizic
Ma lasi cu tarfele care spun lucruri de genul
Inteligenta
Simtul umorului
Si alte cacaturi daste poate sa fie tiganul de pe lume, destept cu simt al umorului, carisma si de toate ca nimeni nu se uita la el daca nu arata bine in exterior

| DNSK a răspuns (pentru ZyReXe):

Un like de la mine

| chrisstina a răspuns:

Inainte puneam destul de mult pret pe aspectul fizic(bine ca si asta conteaza intr-o oarecare masura dar nu poti aspira la fotomodele),acum mi-am dat seama ca nu asta conteaza cel mai mult! Apreciez un baiat care are grija de tine,care iti este mereu alaturi, care te iubeste, care te cunoaste, care stie cum sa te faca sa te simti bine, care te pune pe primul loc.

| Azµre a răspuns:

Depinde de gusturi, nu poți face o generalizare!

| h3r a răspuns:

Carisma.

| AikkoxD a răspuns:

50% caracterul, 50% fizicul.

| raluk27 a răspuns:

Pai ok, fizicul pentru inceput (cred ca la asta se uita si baietii prima data, cand vine vorba despre fete). Nu ma intereseaza pachetele, patratele, dinti super albi si perfecti, haine ultimul racnet, etc. Insa ma intereseaza aspectul general, sa fie proportionat, ingrijit, sa aiba un miros placut day dreaming, sa aiba trasaturi frumoase (gen ochi, maini, buze etc), cu alte cuvinte, sa fie frumos pentru mine, eu sa il vad asa.
Apoi sa fie imbracat adecvat. Urasc sa fiu imbracata in fusta/rochie si el in trening. De asemenea, urasc barbatii care poarta numai chestii sport, de parca l-a facut ma-sa pe teren. In schimb imi plac tinutele casual sau smart casualhappy
O alta chestie care imi atrage atentia este limbajul, la modul sa nu injure non stop, sa conoasca neologismele si sa nu ma intrebe de n ori "da cum adica?".

| e1xtz a răspuns:

Mai.unele se uita la freza...la ochi,la fata, la cur. unele mai mult daca ai bani, cate unele daca ai si ceva minte, finete, educatie..carisma.Ideal ar fi sa ai cate un pi din toate sa ai succes garantatlaughing

| sensualus a răspuns:

Hai fetele, clipa de sinceritate

| Keith a răspuns:

Depinde ca sunt mai multe categorii:Fete care sunt pe interes neinteresandu-le de felul cum arata baiatul respectiv, fete care se uita dupa baietii frumosi laudandu-se la prietene cu el si fete care vor o relatie serioasa cu un baiat neinteresandu-le neaparat fizicul, interesandu-le doar sa se inteleaga cu el si sa le iubeasca.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

...acm, nu toate fetele sunt la fel... de exemplu sunt cele care se uita la fizic si doar la fizic si mai sunt cele care mai neglijeaza acest aspect si pun mai mult accent pe comportament de exemplu, primul pas catre inima unei fete il faci cu ajutorul umoruluiwinking fa-o sa rada, te va iubi, incearca sa te abtii sa vorbesti urat in preajma ei si arata-i ca nu esti un robot fara inima ( cum cred toate fetele ca sunt toti baietii ), daca faci asta ar trebui sa ai o sansa la orice fata iti propui ( daca nu dai de o pitipoanca) big grin bafta!winking

| Andrada98M a răspuns:

Ochii laughing)
Si sigur, depinde si de fizic, dar si daca e sensibil / atent / iubitor/ intelegator...si....fidel boys laughing)

| xXAncaXx a răspuns:

1 Frumusetea
2 ochii
3 p***

| Havok83 a răspuns (pentru xXAncaXx):

Nebunatico da neaparat trebuie sa te uiti tu la p*** in timp nu asa deodata.rolling on the floor

| MrsBitchForYou a răspuns:

In primul rand fizicul. Apoi, depinde cat de bine stie sa ma excite.

| Havok83 a răspuns (pentru MrsBitchForYou):

Bravoo esti buna atuncilaughing