| RAY a întrebat:

persoanele gay, lesbiene, bisexuale au acelasi alegeri ca persoanele hetrosexuale?

dau funda

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bineanteles.Numai ca difera orientarea lor sexuala.Care nu ma deranjeaza atata timp cat nu ies pe strada sa defileze.

| Matt24 a răspuns:

Depinde la ce fel de alegeri te referi.fii mai explicit

| RAY explică (pentru Matt24):

In alegerea unui partener

| Matt24 a răspuns (pentru RAY):

Eu zic ca da.Fiecare persoana vrea pe cineva cu care se simte bine, cu care poate fii sincer si asa cum este el cu adevarat.Fiecare vrea iubire, nu conteaza sexul, culoarea, religia sau alte detalii minore.

| RAY explică (pentru Matt24):

Da ai dreptate, eu eram curios, gay au acelasi alegeri ca femeile?
sau lesbinele ca barbati?

| Matt24 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca este o regula fixa.Fiecare cauta anumite lucruri intr-un partener.Sunt femei care sunt atrase de chestii care i-ar speria pe unii barbati si sunt barbati care vor finete desi nu sunt gay.

| RAY explică (pentru Matt24):

Da ai dreptate, dar estrogenul ne poate stimula ce partener sa alegem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! citeste si tu inainte de a intreba pe TPU, dar ma rog. pe google si vei vedea ce inseamna aia si ce face aia laughing cam asa sta treaba

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce nu ai inteles din intrebare nu inteleg

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai da ma, ti-am zis zis ca da, au aceeasi tendinta, si alegere.

| Vi003 a răspuns:

Da, toate l-au votat pe Basescu Traian.

| horansgang a răspuns:

Da.

| sticla09 a răspuns:

Gay nu inseamna doar homosexual, gay inseamna sa-ti placa acelasi sex, nu conteaza ca e homo sau lesbi. deci ca intrebarea sa sune corect, ar fi trebuit ori sa le elimini pe lesbiene de acolo, ori sa inlocuiesti gay cu pederasti.
in ce priveste raspunsul...din moment ce barbatul gandeste, simte ca o femeie, nu vad de ce alegerile le-ar face diferit. raspunsul e incert totusi, n-a trecut nimeni in tabara opusa ca sa dea un raspuns. adica daca esti homo, esti homo, nu ai cum sa stii ce alegeri ai fi facut daca ai fi fost hetero.

| RAY explică (pentru sticla09):

Da ai dreptate, e o greseleala, vream sa pun in evidenta lezbinismul