| stef1290 a întrebat:

Peste 3 luni fac 19 ani si ma simt foarte prost sad pentru ca multa lume ma priveste ca pe un copil... am 1, 60 inaltime si nu stiu ce sa fac. Va rog sa fiti seriosi, ce pot face?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Demonstreaza prin fapte, eu asta fac mereu, citeste carti despre dezvoltarea personalitati, cunoaste, invata mai mult

Carti https://drive.google.com/......AFlUF-7y_s

Documentare https://www.youtube.com/....../playlists

vei vedea ca vei impresiona oameni culti,prosti nu poti pentru ca sunt terminati neurologic vorbind, tu vezi de persoane cu creier in cap,un om inteligent iti va analiza personalitatea,asta nu inseamna sa pari dur,o bruta,astea sunt prosti,sa te descoperi e important,stiu ca este greu mai ales sa iti faci o prietena,fetele preferand baieti mai inalti ca ele, cu banii ai tot ce vrei, vezi de cardio, culturism, dezvoltarea ta ca individ, cariera, loc de munca, manca sanatos

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu esti singurul baiat si viitor barbat scund pe aceasta planeta care are o astfel de inaltime. Dezvoltarea ta fizica nu poate fi modificata fiindca este de natura genetica, fiind in conformitate cu informatia genetica inscrisa in cromozomii existenti in ADN-ul tau. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci.
Trebuie să te accepți așa cum ești. Nu ești singurul mai scund.

| stef1290 explică (pentru Andreeush):

Nici o fată nu ma vrut până acum?

| RAY a răspuns (pentru stef1290):

Pe TPU toate te vor te asigur de asta, real e alta poveste

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Încă ești un copil la vârsta asta.

| Alexxiax98 a răspuns:

Si care e problema? Nu are rost sa te complexezi din pricina asta. Compenseaza prin atitudinea. Fii matur si sigur pe tine, ca sa te priveasca ca pe un adult.