| iulain13 a întrebat:

Eu ma masturbez de la 12 ani acum am 13 jumate, dar asta simt... si din pacate, sunt cam timid si nu prea stiu sa vorbesc cu o fata... Vi se pare normala situatia mea? Va rog nu raspundeti cu jigniri si fiti seriosi

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

In timp ce vei inainta in varsta vei devenii mai curajos,mai sigur pe tine,nu trebuie sa disperi, omul se schimba odata cu maturizarea, cat priveste masturbarea, toti copii de varsta ta o practica, asa ca nu ai de ce sa iti faci griji

| grab a răspuns:

De ce nu ii spui fetei ca o ciocanesti cu gandul la ea? happy

| LordCroft a răspuns:

In primul rand EdiShadow se zice FLIRTARE cu o fatawinking
si in al doilea randa... wai labush laughing ha ha ha ha ha

| EdiShadow a răspuns:

Ce treaba are masturbarea cu filtrarea unei fete?

| Fonky a răspuns:

Si eu sunt baiat si am 17 ani. happy
Ba fratilor, am avut si eu 12 ani, dar eu la varsta aia nu ma gandeam sa *** ***.
Mai puneti mana si pe carte! Ati auzit si voi de ***, iar acum vreti cu orice pret sa ajungeti la ea!
Daca vreti sa f*teti, f*teti-va norocul, oricum nu-i mare paguba oh go on laughing