| anonim_4396 a întrebat:

Pft. nu stiu ce am facut..de imi arata asa..de ex youtube-ul. http://i50.tinypic.com/2lljcrc.jpg sau. skype-ul http://i45.tinypic.com/161gumb.jpg arata..gen..versiunea veche :| Funda cine imi spune cum pot face sa arate ca inainte :)) desi cred ca la skype, pot descarca alta versiune.dar la youtube? :|

Răspuns Câştigător
| Gyganzie a răspuns:

NU E vina ta nu e vina ta si nu ai facut nimic, ei au modificat, au facut o updatare cei de la youtube ca sa modifice, daca cauti pe net, scrie pe GOOGLE.ro Youtube in 2006 sa vezi cum arata atunci si cum arata acum, ASA IMI APARE SI MIE si mai nou am vazut si pa PC-urile de la scoala modificarile Youtubeului. fundita?

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Nu este vina ta cei de la Youtube au făcut un nou design ...Nici mie nu îmi place e super naşpa! Şi skype.ul la fel... au schimbat design.ul.
Sper că te.am putut ajuta! O zi cât mai bună.

| anonim_4396 explică (pentru CannbalCorpse):

Ce idioti... in loc sa arate mai..atlfel laughing zici ca e cea mai veche versiune posibila x.x