| Schnitzel a întrebat:

Porecla "Andu" va duce cu gandul la o fata sau la un baiat?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Băiat

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Soriceltonguehappy un mascul feroce?:dblushingblushingblushing

| Neimportant a răspuns:

Andu poate fi si de fata si de baiathee hee

| Nymphetamine a răspuns:

Mai mult la un baiat. happy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna ma gandesc la un baiat.Numai bine.

| Anduciu a răspuns:

Mie mi se zice "Andu" de cand ma stiu, deci la o fata.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Eu una ma gandesc la fatalaughing

| browneyes99 a răspuns:

Buna!
Cand spun Andu ma gandesc automat la un baiat, dar pe urma ma afce sa ma gandesc si la o fata.Dar daca ma gandesc mai bine, imi dau seama ca dar ar fi o fata, si-ar pune porecla Anda, deci...Ma duce cu gandul la un baiat. Funda?

| Me_6996 a răspuns:

Prima data ma gandesc la un baiatbig grin, Dar daca ma gandesc mai bine poate sa mearga si la o fata, dar mai bine la un baiatbig grin

| LoOLyTaAh a răspuns:

Porecla ma duce cu gandul la un baiat dar poza ma duce cu candul la fata hahaha deci chiar nu stiu