| anonim_4396 a întrebat:

Pot conduce o masina in Anglia daca am luat permisul in Romania? Sau trebuie sa dau din nou examenele?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In RO se va recunoaste permisul britanic dupa brexit... lege data de ministerul transportului + alte tari inclusiv africa, china si ce a mai ramas din partea asiatica. Invers nu stiu daca mai schimba probabil pentru ca au nevoie de 60.000 soferi pe tir

| Dismally a răspuns:

Poti o anumita perioada de timp, pe urma va trebui sa iti schimbi permisul. Nu se da examen.