| Moracaciocaciolociacioaciacio a întrebat:

Pot sa plec in orice tara din europa,cu avionul, avand un HDD care are filme si jocuri piratate pe el? Pot avea in telefon un film sa ma uit in timpul zborului?

8 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Adevarul e ca, in urma cu 3 ani, ACTA era pe cale sa fie semnata de tarile UE si SUA. Daca ACTA ar fi intrat in vigoare, atunci, da - te-ar fi verificat pana si in papuci pentru lucruri piratate. Din fericire, dupa o multime de proteste, proiectul asta nu a intrat niciodata in vigoare.

Poti sa te duci la aeroport linistit. happy

| RAY a răspuns:

Fiti seriosi pe bune cum sa te gandesti la asa ceva

| FaraNumePls a răspuns:

Stai liniștit. Nu te caută nimeni așa în nebunie laughing

| Moracaciocaciolociacioaciacio explică (pentru FaraNumePls):

Frate,pe o prietena a pus-o sa-si arunce bijuteriile de aur (cercei, colier, inel) la gunoi pentru ca era metal, la Otopeni straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu ai treaba.

| Moracaciocaciolociacioaciacio explică (pentru anonim_4396):

Imi verifica telefonul si hardidskul sa vada? Desface hardiskul crezand ca e o bomba in el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Moracaciocaciolociacioaciacio):

Nu

| Bernardus a răspuns:

Nu te verifica nici naiba, daca ai hard disk in forma de explozibil c4 sa zic ca ar putea sa te ia, da' nu te verifica ce ai pe el