| nicofox a întrebat:

Salut
Știți o aplicație cu care sa știu în timp real poziția in teren în cazul zborului cu avionul având în vedere ca în timpul zborului nu este internet

4 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Nu ai nevoie, descarci Maps pentru uz offline, si activezi GPS.
Cheers

| Xox0 a răspuns:

Fara internet cum s-ar descarca datele alea?

| mihai69 a răspuns (pentru Xox0):

Înainte de sbor.
Elementary, dear Watson!

| Anonim8789 a răspuns:

Există câteva aplicații care îți permit să urmărești zborurile în timp real, chiar și fără conexiune la internet, prin descărcarea datelor de zbor înainte de a pleca. Unele dintre aceste aplicații includ "FlightAware", "FlightRadar24" și "Plane Finder". Aceste aplicații îți permit să urmărești poziția avionului, altitudinea, viteză și alte informații legate de zbor în timp real, fără să ai nevoie de conexiune la internet în timpul zborului. Asigură-te că descarci datele de zbor înainte de decolare pentru a putea utiliza aplicația în timpul zborului fără internet.