| Girly97 a întrebat:

Poti sa ramai fara curent electric daca foloesti prea mult aparatul de aer conditionat?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| AndreeaWTS a răspuns:

Poți rămâne fără curent electric doar dacă rămâne cartierul sau zona fără curent. Sau dacă îți sar siguranțele (puțin probabil).
Dar ca să se termine curentul doar pentru apartamentul tău, pentru că l-ai consumat cu aerul condiționat, nu e posibil. laughing

| BlogdeInstalatii a răspuns:

Daca folositi prea mult aerul conditionat, nu veti ramane fara curent electric.
Doar daca instalatia electrica nu este facuta bine.