| Alex a întrebat:

Povestirile Bibliei si a Coranului sunt diferite. De exemplu: Iosif din Nazaret este prezent in Biblia, iar in Coran nu este prezent. Sunt multe diferente. Directorului filmului "The Messiah" spune ca filmul "Patimile lui Hristos (The Passion of the Christ)" este gresit.
De ce? Argumentati, va rog.

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

E doar un film, lol, multi se uita si; uita acolo cum s-a sacrificat mantuitorul Iisus Hristos pentru noi.
Sunt actori platiti si interesul producatorilor e sa faca cat mai multi bani de pe urma lui, in nici un caz nu o face ca e mare credincios sau ceva.Si biblii cate nu mai sunt.