| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea a fost internata, pentru o operatie.in timp ce astepta pe hol intinsa pe patul de operatie sa fie bagata in sala, a venit un doctor a saltat cearsaful si a examinat-o. dupa aia a mai vorbit cu doi in halate albe, care au facut la fel.si prietena mea a spus; stiu ca trebuie sa fiu examinata de mai multi doctori, dar cand ma operati? nu stim.noi santem aici sa vopsim holul.vi s-a intamplat asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te ba cu pluta laughing, tu ai gresit spitalul? ce mama dracu spital de lux era ala ca si zugravii sa fie imbracati in halate albe, am vazut chestia asta la camera ascunsa rolling on the floor al dracul crin

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pana acum nu am patit pentru ca n-am avut ocazia sa merg la spital. Dar, poate ca o sa patesc de/dupa revelion.

| hominid dreak a răspuns:

Doamne fereste, te duci la medic si te opereaza instalatorul.

Răspuns utilizator avertizat
| LeonardoDiCapra a răspuns:

laughing nu mi sa mai intamplat laughing scuze ca rad dar e amuzant! adica pana la urma ce s-au mai uitat la prietena ta? ce vreoiau sa vada? saracii oameni! nu stiu cum arata o femeie?! astia-s niste obsedati iti zic eu! ai grija de eawinking insanatosire gravnicawinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am patit asa ceva. Prietena ta ca sa nu se plictiseasca pana ce-i venea randul la operatie trebuia sa ceara o bidinea si sa treaca la vopsit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TILICA a răspuns:
raspuns alesDu-te ba cu pluta, tu ai gresit spitalul? ce mama dracu spital de lux era ala ca si zugravii sa fie imbracati in halate albe, am vazut chestia asta la camera ascunsa al dracul crin

| danamarin a răspuns:

Si care e problema? nu iti permiti un spital decent asta e! nu te mai imbolnavi