| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna de la un timp are un comportament oribil [si ma face sa ma simt aiurea] prin felul ei de a fi, am niste colege cu care vreau sa stau [ele nu se suporta] si nu pot sa stau cu toate, ea vine mereu dupa mine dar vreau sa stau si cu ele. Din cauza asta ele ma ignora, ce sa fac? crying nu ma pot imparti. nu se suporta deloc iar eu sunt in mijloc.

3 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Nasol. Oricum la un moment dat va trebui sa faci o alegere. Altfel - una din parti va alege pentru tine. Dar cred ca tu ar trebui sa fii cea care controleaza anturajul tau - deci tu ar trebui sa faci alegerea.

| mistikk a răspuns:

Pai incearca sa le faci sa se suporte dar cred ca cel mai bine este sati petreci timpul cu cine crezi uh ca iti este foarte buna prietena :p:*

| dailydaisy07 a răspuns:

Stiu cum e! zi pur si simplu sa te lase si sa-si gaseasca si alti prieteni!