| Ioana99cool a întrebat:

Prietena mea cea mai buna tot timpul ma minte.Mereu inventeaza ceva si crede ca eu o cred.De ex.Cand eu am lipsit de la scoala o zis ca nu stiu ce o facut colegii mei si nu stiu daca e adevarat.Sau daca ea face ceva zice ca verisoara-sa o facut.Sau uneori inventeaza chestii si despre mine.Nu prea stiu cand zice ceva adevarat si cand nu.

3 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Poate ar trebui sa vb cu ea sau daca nu merge atunci ar trebui sa te desparti de ea si sa nu o mai consideri pretena ta

| ÐÿÅ a răspuns:

Pai...trebuie sa-i zici sa nu te mai minta sau sa mai minta despre tine. Daca nu ii vei zice (ea va crede ca tu nu sti) ea va ajunge prea departe...si nu e bine pentru tine si pentru cei din jurul tau!

FUNDA? big grin

| floryna333 a răspuns:

Aia care o numesti tu "prietena cea buna" de fapt nu exista. Cred ca tu pentru ea nu insemni nimic, pentru ca te minte, nici nu-i pasa de tine. Vorbeste cu ea deshis si spune-i ce te deranjeaza si daca continua sa faca asta mai bine ai renunta la "prietenia" cu ea.
Nu mai exista prieteni adevarati.
papa pup. succes.