| RAY a întrebat:

Prima intrebare, Ce crush virtual ai de pe TPU? ))))))))))))

a doua intrebare e, pentru cei care joaca gta 5 -cum isi faci iubita in joc?

intrebarea 3, e pentru cei care le place poltica -va candida oare dragnea ca presedinte?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In GTA V am mers la crve, gasesti noaptea pe marginea drumului, si nonstop la strip club. Le iei numarul, si le suni pe urma. Mike e insurat, dupa ce termini misiunile, poti sa o scoti pe nevasta-sa in oras.
Dragnea nu cred ca mai are vreun viitor in politica inalta. Ca sa candideze undeva, ar trebui sa fie o seama de tantalai cu putere, care sa il sustina.

28 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trei intrebari intr-o singura postare, ca samponul.
Pentru intrebarea 1 - poti defini rogu-te ce-i aia "crush"?

| RAY explică (pentru sierra1):

Decat sa fac spam aiurea, nu cred ca nu stii

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am gasit de astea, dar sa imi fac iubita nu merge, am tot sunat degeaba (((((((((((((((
ai dreptate e ca capul unui peste mort, un imputit

| SilentRain a răspuns:

1. CristiDinBucuresti
2. Cand joc gta eu ma chinui sa adun toate stelutele de politie, tu te chinui sa iti faci iubita *tragic *
Doar daca are bani sa dea cate o sticla de Jack Daniel's la fiecare in parte

| RAY explică (pentru SilentRain):

Saracie nu ai tu banii sa joci gta 5

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Dar cine a zis ca l-am platit?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu ai pe ce sa il joci ma, ai nevoie de laptop/pc de valoare

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Aaa da am uitat ca nu am ce manca, dar imi permit gta 5 : )))
Fraiere il joc pe Xbox, si eu nu cumpar jocuri, le pirateaza o ruda de a mea moca tongue

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vrajeala,minti,xbox ma cand tu nici curent nu ai pe camp

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Lasa ca stiu eu ca tu cauti prin tomberoane, cica lucrez ca pfa

| RAY explică (pentru SilentRain):

Te caut pe tine sa te salvez din gunoiul in care te taresti de o viata

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Eu nu traiesc in gunoi, bacterie germana ce esti
Eu sunt o luptatoare, locuiesc in Afganistan

| RAY explică (pentru SilentRain):

Te joci cu soldati sau ei cu tine

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Intreci limita bunului simt, nu fii prost crescut

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ok,bine

| Lioana a răspuns:

Crush virtual? E cam imposibil. Nu ma pot indragosti de o persoana virtuala. Se poate doar sa-mi placa discutiile cu o astfel de persoana dar asta nu e suficient ca sa ajunga un crush.

| RAY explică (pentru Lioana):

Hai sa spunem e doar sa-mi placa discutiile cu o astfel de persoana

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

Sunt indragostit lulea de ItsMaxi
Mi s au incins talpile si vreau s o spun in gura mare, dar e interzis caps lockul aicea
O iubesc mai mult decat viata mea, simt ca ii da chiar un sens, ma inspira sa devin ceva mai bun, cand ma gandesc la ea simt ca sunt viu, nu doar ca as exista in planul asta existential infernal.

Nu exista vreo modalitate sa mi dovedesc dragostea mea infocata?

| Clorox a răspuns:

1) Nu am avut si n-am asa ceva
2) Stiu unde bati, naspa de tine laughing
3) Cred ca lumea ar face un tam-tam si mai mare, nu ca nu mi-ar placea sa inceapa o revolta. Cine stie, poate ajunge si el ca nenea Ceausel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce crush virtual ai pe TPU?

| RAY explică (pentru Clorox):

Naspa de personajul ala ca el vrea iubita

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Secret universal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ma asteptam sa zici uBaby laughing))

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Are motanel

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Pacat ca e casatorit...

| RAY explică (pentru Clorox):

Negru nu e insurat

| deadhoe a răspuns:

1. s-a dus vremea crush-urilor virtuale de pe TPU pentru mine
2. nu joc
3. ai vr tu :0

| RAY explică (pentru deadhoe):

Nu as vrea