| T0T a întrebat:

Puteți aprecia persoanele care reușesc să joace diferite roluri foarte bine pentru a obține ceea ce vor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu suport persoanele incapabile ce pe ascuns te seaca. Ele reusesc mai mult sa-ti incurce viata.

Masca e folosita la un moment dat pentru a respinge raul provocat de alte persoane ce pot rani sau judeca propria persoana. Si astfel se joaca diferite roluri. In schimb, interesul e unul individual plecand de la sine. (putin mai bine decat in primul caz)
Eu admit acest obicei mentionat de tine, doar pentru a testa oameni.
So, torn off your mask!

22 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Da coom sa nu, ai ''apreciez'' tot arborele genealogic laughing de cel cu barba sura pan' la cel tzata'n gura

| DenisIonut01 a răspuns:

Nici gand, daca se schimba odata o va face pe veci.

| zurick a răspuns:

Nu,nu le pot aprecia.
De fapt, nici nu le pot suporta.

| mentholinks a răspuns:

Da, in filme.

| Dariusuu a răspuns:

Le apreciez când aflu cine sunt, când observ că își pun o mască în fiecare zi doar pentru a obține ceva mă îndepărtez elegant, îl ignor elegant și mă gândesc cum de poate duce așa o viață tristă.

După atâtea măști nici măcar nu mai știi cine ești, off Doamne.

| KamaSutra a răspuns:

Nu

| syd2 a răspuns:

Ele sunt persoane destepte mie imi place de exemplu.

| Croampa a răspuns:

Persoanele parșive?

| T0T explică (pentru Croampa):

Nu știu dacă pot să le numesc neapărat parșive deși cam reiese din comportamentul lor. Să le spun persoane cu mai multe fețe.

| Suck a răspuns:

Depinde de ce vrea sa obtina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cu un scop bun da, altfel mai bine sa n-avem de-a face direct cu astfel de persoane.

| Kenya a răspuns:

Nu. Urasc persoanele cu multe fete.

| T0T explică (pentru Kenya):

De ce? De obicei reușesc în viață și nu le pasă de ceilalți și de ce cred ei.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu.sunt niste persoane false.

| rousz a răspuns:

Nu am cum sa apreciez, ar mai trebui sa le dau si un premiu ...bleac, nu suport

| nlko a răspuns:

Uneori da, uneori nu. Pana la urma e si asta un atu, dar poate deveni enervant pentru persoanele cu o singura fata.

| Amegadaisuki a răspuns:

Da... cred nu stiu dar stiu ca miasi da seama repede tongue

| IMPLICAT a răspuns:

Da, aia se numesc oameni inteligenti, exceptie in relatii.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Nu, ăia sunt oameni falşi, cu două feţe, parşivi, nu îi suport.

| Pacquiao a răspuns:

Nu.Pai de exemplu daca el zice ca iti este prieten in fata, tu il ajuti pe el, apoi el te barfeste pentru a obtine atentie sau altceva de la alte persoane, nu ai cum sa il apreciezi.(parerea mea)

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu prea. Adica nici nu prea am vazut, poate pentru ca nu le jucau prea bine.

| whatzZzupp a răspuns:

Nu genul asta de persoana va avea parte numai de prieteni si apropiati la fel ca ei. two faced