| AvalohAlyn a întrebat:

Reușești să mănânci sănătos când sunt atâtea tentatii? Eu nu prea

Răspuns Câştigător
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Oricum, fiecare dintre noi are interesul să mănânce ce-i priește.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu prea.

| gemeni6226 a răspuns:

Incerc sa ma incadrez sa maninc ceva care chiar daca nu e suta la suta sanatos dar macar sa nu fie cu preponderenta daunator, si nu nu pot rezista tentatiei mai ales cand e vorba de ceva dulce si foarte bun.Din fericire nu prea am tentatii numai daca imi fac eu cu mina mea.