| 31957319 a întrebat:

Romania se v-a duce si mai jos economic?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Cu siguranta ca, cei care au afaceri naspa se vor duce rau de tot in jos.In primul rand stiu cativa milionari de carton care se vor duce sigur in jos. Unora le vor muri si oile...hehehee hee

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In anul viitor se preconizeaza o criza mult mai activa. Romania se va duce in jos economic. Cat de jos si cat de repede se va redresa depinde de cine va fi presedinte.

| Barajag a răspuns:

Cu siguranta, nici in 5 ani nu-si va reveni total, sincer nu-mi mai pasa, degeaba ne numim romani daca nu am stiut ce sa facem cu tara noastra.

| doar.eu a răspuns:

Daca Basescu va fi presedinte, atunci cu siguranta!
Apropo."v-a" se scrie de fapt "va"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sintem jos. Vom intra la subsol cu 200 m.Mandatarii lui geoana isi vor vrea banii inapoi.De unde crezi stimabile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da hai fratilor sa mai vorbim si de bine despre tara asta!