| WeaponGirl a întrebat:

S-a prezentat cineva vreodată la examenele de încadreare în funcție a Poliției locale? În ce constau acestea? Mă interesează în deosebi proba/probele scrise!

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Din pacate pentru noi... da

| WeaponGirl explică (pentru IMC90):

Hai să nu deschidem subiectul ăsta, mă interesa doar modul și forma sub care se susțin examenele...

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Proba orala interviu si proba scrisa a doua zi. Cat despre subiecte, poti cauta pe site-ul Primariei la Resurse Umane - concursuri.

Ce mai faci? Imi este tare tare dor de tine, mereu intru sa vad daca mai intri pe aici. sad Sa-mi dai add pe "private_geko" sa mai vorbim, nu vreau sa te pierd... Mult succes cu licenta si pupiceeeei! Pe gat, normal! :*:*:*