| soraluisatan a întrebat:

Sa va povestesc:mama si tata sunt divortati de cand aveam eu cateva luni si eu am stat cu tata de atunci.ma intalnesc cam de 2 ori pe luna, dar exista o problema: mama vrea sa fiu perfecta.imi ia haine de milioane mega elegante si pantofi cu tocuri inalte. dar nu pot sa o dezamagesc si sa ii zic ca nu sunt genul meu.adica am si eu zile cand ma imbrac asa dar uneori prefer si ceva lejer sau mai sport iar ea nu percepe asa ceva.plus ca te cate ori ma intalnesc cu ea trebuie sa fiu perfecta din cap pana in picioarelaughing. numai zic ca am vreo 20 de perechi de pantofi foarte scumpi pe care nu i am incaltat deloc. tata ma intelege mai bine. el imi da bani si sa imi iau ce haine vreau. datorita lui garderoba mea contine si haine mai normale si balerini si sandale FARA TOC! ce ar trebui sa i zic mamei? as vrea sa ii zic ca vreau sa ma imbrac cum vrea ea numai atunci cand am si eu chef dar stiu ca as dezamagiolaughing

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Pai vb cu mama ta, sau cand te duci cu dansa sa iti cumperi haine, ia-ti ce vrei tu.

| soraluisatan explică:

Ma intalnesc cu mama de 2 ori pe luna.scuze ca nu am mentionatbig grin