| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.As dori in vacanta de vara sa ma transfer la alt profil (in cadreul aceluiasi liceu)..Am fost la secretariat si au spus ca se rezolva numai ca am nevoie de un motiv serios.ce motiv ar trebui sa scriu pe cerere?

3 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Sunt la un profil tehnic (automatizari) si vreaau sa ma transfer la un frofil uman (filologie).pur si simplu as dori sa ma transfer ca nu ma descurc cu mate si fizica..si cum dau teze din ele.dar asta ca asta mi-e mai mult frica de bac

| zurick a răspuns:

Pai,de ce vrei sa te transferi? Si la ce profil?

| Verne a răspuns:

La ce profil esti, si la ce profil vrei sa te transferi?