| Adryan2016 a întrebat:

Sall am o iutrebare :
Mama si Tata iubitei mele nu ne lasa sa fim impreuna ca fumez m-a vazut ca fumez ce sa fac saiconving sa ma lase ca nu fumez?

Răspuns Câştigător
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Ei vor doar sa o protejeze. De aceea nu te lasa langa ea. Cred ca poate vrei sa ii provoci si ei viciul acesta.

2 răspunsuri:
| Adryan2016 explică:

Ma refer ca nu stiu ce sa fac ca sa ne lase ce fac?

| YoMymmy12 a răspuns:

Cand ii vizitezi, sa nu fumezi inainte, sa nu mirosi a fum si cel mai important sa ai grija unde iti tii tigarile. Daca prietena ta este de acord cu tine, este ok. Pentru a-ti trece respiratia de fum de tigara, bea niste lapte cald.