| REZISTANCE a întrebat:

Cum pot sa o fac pe sora iubitei mele sa ma lase sa fiu impreuna cu ea.Sorsa imi interzice sa ma imbratisez cu ea, ma lasa doar sa vorbesc cu ea.sad

Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu trebuie să te lase ea să fii împreună cu fata aia. Pur și simplu vă întâlniți în secret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar e treaba are ea, cine este ea? Faceti ce vrweti, de aia sunteti liberi, doar nu e stapana voastra.

| Daniellllll1 a răspuns:

Nu are treaba sora fetei cu care vrei tu sa fii, cu ce simte fata respectiva pentru tine, si daca ea vrea sa fie impreuna cu tine.