| Capone5556 a întrebat:

Aseara am visat ca am omorâți pe mamă celui mai bun prieten cu o pusca și nu numai ci și pe alți oameni pentru ca în vis am vrut să fiu celebru. Am fugit de politie dar m-au prins intr-un loc intunecat. Sentința era pușcărie 15 ani dar după 1 an jumate mi-au dat drumul, dar eu credeam ca au trecut 15 ani ca am fost închis acolo pe întuneric, iar eu credeam ca am 30 de ani. mergând spre centru am văzut scoala, și n-am întâlnit cu prieteni care mi-au spus ca a trecut doar un an jumate.în centru erau prietenii cei mai apropiați împreună cu prietenul meu și fratele lui mai mic. Atunci am simțit remușcării. toți au plecat de acolo fără să mă salute măcar. apoi cumva am ajuns în mașină la taicaso care mă adus acasă și a dat mâna cu mine.Ce reprezintă visul acesta? Va rog raspunde-ti dacă știți!

1 răspuns:
| Vi003 a răspuns:

Visul a fost influentat si de ce vedem la tv: violuri, crime, accidente. As interpreta ca vrei sa faci o schimbare in viata ta si ce-ai gandit tu, nu-i alegerea potrivita. Cantareste bine lucrurile si discuta acest aspect cu o persoana in varsta care te ajuta sa iei multe decizii. Ai acumulat frustrari de-a lungul timpului si trebuie sa scapi de ele. Incearca sa fii mai hotarata in ce faci, cauta sa te descurci pe picioarele tale si fii mai putin dependenta de cei din jur. Daca Mama Omida te-a ajutat cu explicatiile...happy Dupa parerea mea, visele sunt povestile noptii si, ca orice poveste, e o impletitura de real si fantastic. Ai grija de tine!