| dramazaptoorg a întrebat:

Sall TPU,, Azi am aflat ca peste 15 ani voi muri PS am 15 ani Pentru ca am o tumoare la creier,, doctoru nu mi-a spus mie asta ci mamei mele in cabinet fara sa auda nimeni,, eu mam strecurat si am auzit otul si am ramas socat, mama mea si ia este la fel doar ca ia nu stie ca eu stiu ca peste 15-16-17 ani voi muri,,,,,, Ce sa fac,, sa depasesc clipele astea,, pana la urma da-o in *** de viata ca in 15 ani si *** si ma inbat si fac de toate asta e viata,,,, mersi mult,, si daca se poate niste sfaturi asa de la voi...as prefera de la persoane dupa 30-40 de ani dar nu conteaza sall

Răspuns Câştigător
| adelolyta a răspuns:

Imi pare rau pentru tine si iti inteleg socul, traiesteti viata din plin si nu te gandi mereu ca mai ai doar cativa ani si nu vei mai fi, fi aproape de parinti si prietenii tai atat cat mai poti.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar mai ai cativa ani dar poate sa va gasi o solutie in viitor si scapi de belea. Stai calm ca sunt altii mult mai naspa fata de tine.

| Azµre a răspuns:

Eu zic să nu te mai gândești la asta, ai să vezi poți trece peste și nu ai să mori peste 15 ani o să mori peste 60! Sunt cazuri și cazuri, medicina evoluează în timp nu se știe niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi inainte ca si cind nimic nu ai sti.Doctorul nu este Dumnezeu! Supararea de azi, va fi bucuria de miine.Si crede-ma ca stiu ce spun.Sanatate multa si noroc.

| vitbsk a răspuns:

Nu îndeplinesc baremul de vârstă pe care l-ai cerut.
Tu nu o să mori peste 15 ani dacă te rogi neîncetat.
Acolo unde omul se nevoieşte şi cere cu osârdie, Dumnezeu pune mila Sa, într-o zi vei înţelege...

| SongokuJR a răspuns:

Roaga-te la Dumnezeu ca el ne da putere si ne ajuta la greu, si daca vrei sa fii tu sigur mai bine ai incerca sa strangi bani sa te operezi, eu sunt gata sa te ajut cu cat pothappy

| adelolyta a răspuns:

Si cel mai important lucru... nu uita ca Dumnezeu este sus :X:X

| OANA_2715 a răspuns:

Groaznic! petrece cat poti si uita