| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Azi-dimineata am intrat pe Facebook si scria ca am contul dezactivat.De ce? Scria asa :Contul tău a fost dezactivat. Dacă ai întrebări sau nelămuriri, vizitează pagina noastră Întrebări frecvente. De ce a scris asta? Dau funda la cel mai bun raspuns!
Se mai poate activa?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai fost raportat pentru cont fake. Ori, FB-ul a observat că ești posesorul mai multor conturi. Poate ai dat aceleași date, ori același nr. de telefon, iar contul s-a dezactivat automat.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori cineva ti-a aflat parola si ti l-a dezactivat ori ai scris prea multe prostii si lucruri ilegale.