| MirunaSunrise a întrebat:

Voi baietii ce parere aveti despre fetele care va cer idd-ul pe facebook nu vi se pare aiurea?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ooofff toata treaba asta cu virtualul este atat de fucked up... "te simpatizeaza" daca iti cere id-ul de mess... nu e mai simplu cu: "vrei sa halim o prajitura", "sa lingem o inghetata", "sa sorbim o ciorba", "sa halpanim o halba de suc" si sincer mai personal mi se pare facebook-ul unde am poze si alte cacaturi dacat un amarat de id de mess in care la avatar poti sa ai orice poza si etc. nu ti se pare mai personal facebook-ul?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine asa ca nu asteapta mura in gura.

| drhotzu a răspuns:

Ba noi (pe vremea mea) nu ceream id-ul ceream prietenia pe biletele sau prin cineva si rar fata in fata.
dar ca sa raspund la intrebare: ce id sa iti mai ceara cand te are pe facebook... adica pentru ce? nu poti sa vb acolo? si daca il cere deja va stiti si v-ati vazut...

| MirunaSunrise explică (pentru drhotzu):

Ai dreptate dar este o diferenta intre a te avea prieten pe facebook (unele adauga fara sa cunoasca sau sa aiba vreo legatura) si a-ti cere idd ul, deja stii ca fata aceea te simpatizeaza oarecum virtual sa zic...

| MirunaSunrise explică (pentru drhotzu):

Ma amuza prima parte..este mai personal dar am spus mess `ul deoarece e o metoda mai directa decat cu mesajele de pe Fb.iar unii nu prea intra pe chat, plus ca nu putem spune cuiva hai sa halim o prajitura asa direct. oricum ma bucur ca mi-ai spus si parerea ta, ai o funda; D

| drhotzu a răspuns (pentru MirunaSunrise):

Multumesc!
seara buna in continuare si uite un bonus si pentru tine:
food for thought:
daca invatam din greseli acum eram un GENIU!

| drhotzu a răspuns (pentru MirunaSunrise):

Ooofff toata treaba asta cu virtualul este atat de fucked up... "te simpatizeaza" daca iti cere id-ul de mess... nu e mai simplu cu: "vrei sa halim o prajitura", "sa lingem o inghetata", "sa sorbim o ciorba", "sa halpanim o halba de suc" si sincer mai personal mi se pare facebook-ul unde am poze si alte cacaturi dacat un amarat de id de mess in care la avatar poti sa ai orice poza si etc. nu ti se pare mai personal facebook-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea? nu deloc tongue

e foarte bine, e o fata sincerawinking