| Darius45633 a întrebat:

Sall TPU, sunt in clasa a 8 a și vreau sa știu, când o să mă duc la liceu cum o să fie? La voi cum a fost prima zi de la liceu?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pentru mine a fost nasol ca nu mi-am putut alege eu liceul am avut o medie de 8 si ceva cam asa si intram la un liceu cat de cat dar m-a lasat proful de mate corigenta si atunci m-am dus unde au mai fost locuri.
Am nimerit intr-un liceu de baieti iar primul prieten mi-a fost baiat dar si prima prietena adevarata am gasit-o tot acolo.Este ok daca nu ai probleme de socializare cum am avut eu pentru mine singurul lucru bun din liceul ala a fost prietenia mea cu fata asta cu care sunt si acum cea mai buna prietena si de cand ne-am cunoscut au trecut 7 ani.Ne-am cunoscut acolo si apoi in urmatorul an ne-am mutat impreuna la alt liceu.

| Darius45633 explică (pentru Freya1):

Si eu am probleme de socializare, sunt un pic timid, multumesc de raspuns. Sper sa pot avea si eu ocazia de a avea un prieten, sper ca din prima zi de liceu sa il fac

1 răspuns: