| CosminCSM00 a întrebat:

Sall, vreau sa dezinstalez cateva programe deoarece am memoria plina si nu stiu ce sa dezinstalez... mi-e frica sa nu dezinstalez vreun program important si sa mi se steraga windows-ul...am vreo 5 programe "microsoft visual C++" si alte programe si nu stiu pe care sa dezinstalez. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sart/Settings/Control Panel/Add or Remove Programs/ si acolo gaseti toate programele instalate. Daca ai jocuri sau programe care au fost copiate si nu cu Install sau Setup, alea nu le gasesti acolo. Alea se sterg direct. Cele care le vei gasi aici au in partea dreapta un buton Remouve sau doua cand se pot si schimba. In acest caz sunt cu denumirea de Change si Remove.

| CosminCSM00 explică (pentru Salontanul):

Stiu cum se dezinstaleaza...nu stiu ce programe sa dezinstalez

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Microsoft visual C++ este un program de care te poti lipsi daca nu pricepi la programare. Daca faci o lista cu ele si mi-o trimiti pe sorintudora@gmail.com te ajut.