| alexuzzu a întrebat:

Salut am 15 si 6 luni sunt foarte foarte slab 45-50kg si as dori sa fac "muschi" acasa este bine daca sunt slab sa incep sa urmez un programe de ridicat greutati etc daca da ce program? ce e bine sa mananc? de cate ori pe zi? ce exerciti pot face (nu imi dati tutorial am incercat multe dati-mi daca stiti in romana)

p.s apropo in zona mea nu exista sala de forta/fittnes

1 răspuns:
| Medenet_Daniel_1969 a răspuns:

Parerea mea fa abdomenesi sa mananci de 2 ori pe zi bine de trei ori nu conteaza ce mananci du-te la sala daca vrei sa faci muschi nu stiu trage de fiare