| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 16 ani și de un an sa zicem că reușesc sa fac câțiva bani in fiecare luna dar mi-am dat seama că tot cumpăr chestii una după alta și mereu realizez după că nu prea îmi trebuia sau regret că am cumpărat lucrul ala. Sunt mereu plictisit și nu prea fac nimic. De ieșit afara ies rar. Și îmi tot imaginez cum o sa fie dupa ce cumpăr lucrul ala dar după ce îl cumpăr nu se schimba nimic și tot la fel ajung așa că îmi găsesc alt lucru de cumparat. Daca chiar cumpărăm doar chestii care îmi trebuie cred că salvam zeci de milioane.

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Atunci doneaza din bani, altfel nu prea ai cum sa ajuti strangand din ei, econimisind happy.