| sTreS3333 a întrebat:

am 17 ani si vreau sa ma ingras ( nu conteaza cum ) am 1, 88 si numai 55kg! Fac antrenamente zilnice 100 de flotari zilnic + haltere 3kg! + mananc destul zic eu ( sunt si zile in care nu am pofta de mancare ) forta am cat de cat zic eu! Dar arat inestetic multa lume isi bate joc de mine! Cel mai naspa lucru sunt piciorele exact ca 2 bete + ca nu am stabilitate sunt impiedicat ( de cat eram mic eram mai sensibil ) faza dubioasa ca nu se pune masa musculara pe mine absolut deloc am facut sala 1 luna jumate cu antrenor! si nu am avut rezultate fizice! doar am crescut in kg la sala ( bara la piept etc ). Sincer cred ca am o problema pentru ca nu ma pot ingrasa absolut deloc si m.am saturat sa fiu un schilod multa lume isi bate joc de mine ca nu imi dau parinti de mancare etc sincer nu prea imi pasa dar totusi ma simt prost! Jur ca mi.as da si 15 ani din viata numai sa am o greutate normal! Multumesc orcee sfat ma ajuta! No hate! Pace

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te ajuta raspunsul meu de aici : https://www.tpu.ro/......dau-funda/

Eu intr-un an jumate am ajuns de la 45 kg la 58 - poate 60 acu' :)) Nici eu nu aveam cine stie ce apetit dar pana la urma ambitia a invins ^^