| Cosminel1192 a întrebat:

Am 18 ani si mi-as dori si eu un tatuaj, dar imi este frica sa nu ma 'incurce' pe viitor. Sunt clasa a 11a (nu am ramas repetent) si nu am idee despre ce vreau sa urmez in continuare, daca voi urma.

Care este parerea voastra, esti privit altfel de angajatori?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti privit destul de rau mai ales daca ai asa ceva http://pic.epicfail.com/......-penis.jpg

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei vreo cariera in orice tine de politie, armata, justitie e posibil sa te incurce rau

| neutrino a răspuns:

Cu tatuaje si fara carte, cu siguranta ca vei face o impresie puternica.

| Cosminel1192 explică (pentru neutrino):

Cum adica fara carte? Scuze, dar nu am inteles.

| mgtow a răspuns (pentru Cosminel1192):

Fara studii, vorba veche.

| SweetMinion a răspuns:

De obicei persoanele cu tatuaje nu sunt vazute cu ochi buni de catre angajatori. Daca iti faci vreun tatuaj incearca sa nu il faci la vedere.

| Dzeko7 a răspuns:

Daca ti-l faci pe brate, fata. ma rog adica la vedere angajatorul te va privi ca pe o posibila problema.Stii foarte bine la ce ma refer omul clasifică pe cei din jur dupa felul in care arata.

| NumaiIdioti a răspuns:

Pai boss, daca ajungi prin Spania, Italia etc la ciordeala...nu te va incurca tatuajul.

| POC03 a răspuns:

Depinde unde o sa lucrezi. Dar poti sa iti faci unu mai mic care nu se vede tare. Dar in ziua de azi lumea nu mai prea are treaba cu tatuajele.