| AlexandruAndrei442 a întrebat:

Salut, am niste desene in creion facute de mine si as vrea sa le vand. Am sanse daca stau intr-o strada populata cu desenele cu un pret acceptabil?

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Mai repede ai putea lua o amenda pentru comert ilegal. Cred ca iti trebuie o autorizatie de la primarie ca sa poti vinde ceva, orice.
Poti incerca intr-un targ, dar slabe sanse. Arta se vinde greu big grin

| Dismally a răspuns:

Poti sa le vinzi pe internet, asta doar daca sunt foarte bune.