| Rony143 a întrebat:

Salut, am o intrebare, deci ieri ma jucam cu un copil si am dat cu piciorul in piciorul lui si avea telefonul acolo dar eu nu stiam ca il are si i-am spart telefonul foarte putin, dar merge perfect si astazi ma trezesc cu maicasa acasa ca ma da la politie daca nu ii platesc si el o zis ca nu are atata treaba ca e spart. Ar putea politia sa imi faca ceva? Adica chiar o fost fara sa vreau

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Maicata trebuie sa plateasca daunele asa e corect sa fie. Politia nu cred ca se baga

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Logic că ar trebui să îi dai bani să își repare telefonul.
Sau tu ce ai face dacă cineva ți-ar sparge telefonul?

| Rony143 explică (pentru Andreeush):

Pai exact lucru acesta am patit si eu si nu am cerut banii avand in vedere ca suntem amici... Dar noa daca e cazul ii dau banii