| Georgyan_7124 a întrebat:

Salut.
Am o intrebare. Nu am mai iesit din casa de mai bine de 1 luna sa zicem poate si mai mult.
Prietenii nu ma mai suna, ma plictisesc foarte mult, stau pana noaptea tarziu ca si acum si ziua o dorm.

Ce pot face in privinta asta tinand cont ca eu sunt plecat din tara mai exact Cipru si in orasu' in care sunt nu prea ai unde te duce daca nu ai masina.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumparat-i un ps3 si niste jocuri marfa apoi te joci frate la maxim e destul de cool cu un tv hd eu asa am facut la inceput cand eram mai mic dar acum cu trecerea timpului nu ma cam joc dar stau mai mult pe internet, daca vrei poti sta sa vezi tv online din Romania asa nu te saturi ai si HBO canal marfa.

| a1doru a răspuns:

Ia-ti si tu un moped sau o bicicleta, daca ti-e lene sa mergi pe jos prin oras'.rolling on the floor