| gbrL a întrebat:

am o problema cu marimea penisului si vrreau sa stiu daca a facut cineva dintre voi exercitiile alea maturale de marire.sau cum as putea da de un urolog pe internet. va multumesc

2 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Daca nu ai cel putin 18 ani nu ai de ce sa iti faci griji pentru ca organismul se dezvolta pana la acea varsta si poate si dupa. Poate ca la o varsta mai mica exercitiile alea iti pot face mai mult rau decat bine

| gbrL explică (pentru crynys):

Fac 18 ani in primavara. si penisul cam ajunge la 15 sa zic,,, mai mult 14 cm are. si nu prea sunt multumit. si vroiam sa stiu daca exercitiile alea funcioneaza