| WHOre a întrebat:

Salut.Am o problema : de mai bine de doua saptamani vorbesc cu un american pe messenger, pana acum ne trimiteam mesaje unul la altul dar de saptamana asta i-am trimis niste mesaje dar nici macar nu mi le-a vazut! De ce? Sa fi fost pana de curent de atata timp sau ce alt motiv credeti ca e? As vrea sa vorbesc in continuare cu el.Cu ce mesaj sa ii distrag atentia ca sa imi vada ce i-am scris? Vreau sa vorbesc cu el si sunt ingrijorata ca nu mi le mai vede! Va rog fara raspunsuri jignitoare sau alte abateri aiurea de la subiect!

8 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Poate a fost strivit de un hamburger scapat de sub control ce fugea de frica furtunilor care le matura tara

Mai asteapta putin, poate e ocupat sa`si reconstruiasca casa.

| N0xEterniS a răspuns:

Murica was hit ba some fuken stoOrms kno what am sayin? and yeah y0 friend might've ben kelled no what am sayin? nahh jk bu yeah jost wait 'n se maybe he's got som stuf to deo u kno

| WHOre explică (pentru N0xEterniS):

Ce spui acolo? spune clar ce ai de zis!

| Adyy5 a răspuns (pentru WHOre):

Idioata...parca vorbeai cu un american si nici nu stii ce a zis cel de mai sus? Fain asa.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Adyy5):

Ideea e ca nu își are rostul comentariul, nu ca e ea idioata.

| WHOre explică (pentru Adyy5):

Idioata esti tu si o proasta! Ala care a scris aia de mai sus nici macar nu stie sa scrie corect in engleza, abia daca se mai intelege ceva de-acolo!

| Adyy5 a răspuns (pentru WHOre):

A scris asa intentionat si am inteles.Nu ma poti face proasta fara sa ma cunosti in realitate, dar lipsa ta de vocabular, aceasta intrebare care arata ca crezi în "dragostea" virtuala si comentariile tale denotă prostie. Posibil sa ma însel.
Idioata, proasta...acelasi lucru.
Nu ai invatat asta pana acum?

Răspuns utilizator avertizat