| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.
In ultimul timp m-am trezit numai la 7-8, la inceput nu prea am vazut-o ca pe o problema dar mai nou imi este destul de somn.

Avand in vedere ca eu sunt plecat pe timpul zilei de la 12 pana la 19, majoritatea activitatilor le fac seara. activitati pe care nu sunt in stare sa le fac deoarece mi se face somn foarte repede si pe la ora 22 deja cad in pat.

Eu sunt mai mult genul de persoana care se culca tarziu si se trezeste tarziu, insa nu stiu de ce dar de la un timp, indiferent ca ma culc la 11, sau la 2, tot la 7-8 ma trezesc, uneori chiar si la 6.

Stie cineva cum pot rezolva asta?

1 răspuns:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Incearca magneziu o saptamana sa vezi cum te simti, poate e doar o perioada ritmica.