| toto a întrebat:

Salut.Am observat ca pe site-ul acesta exista "bisericute". Oare gresesc?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Doar aici suntem toti pentru unu.Numai pace si armonie.De ce e nevoie de o bisericuta cand toti ne iubim pe aicirolling on the floor

| lia a răspuns:

Hey...this is life!
Nu cred ca le poti numi bisericute, atata timp cat nu intrii in contact cu toate persoanele de pe acest site. S-au creat legaturi intre unele persoane, cum este si firesc dat fiind faptul ca unii sunt de mai mult timp pe site.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Si mall, si kaufland si de toate gasesti aici happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Asa, si daca si mama posteaza aici, inseamna ca gata, sunt bisericute aici?

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Presupun ca te referi la faptul ca sunt impartiti pe grupuri cand spui ''bisericute''. Sincer nu cred ca sunt chiar impartiti pe grupuri... doar ca cei care sunt vechi se cunosc mai bine intre ei.

| adinescu a răspuns:

Da si eu sunt popa

| mirella25 a răspuns:

"Bisericute?"

| razispeed a răspuns:

Vreau si eu intr o manastire dinasta si onutzu nu stiam ca ma iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca exista dumnezeu, isus, nu ti se pare firesc sa existe si lacasuri de cult/e/uri?
Aici avem de toate! Suntem completi si complecsi, unitate in diversitate!
Dar spune-ne, mai bine, asa, pentru diversitate, apropo, cum sunt structurate bisericutele, ce componenta crezi tu ca au? Eu deja nu mai stiu! Astept cu mare interes raspunsul tau privind incadrarea in bisericute!
Monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in ce bisericuta sint? Vreau si eu intr-o bisericuta, cine ma primeste intr-o bisericuta?hee hee