| hvn20 a întrebat:

am si eu o mica problema va rog, vreau sa aflu ad ul de mess al unei persoane pe care nu am in lista(ignore nu i-am dat) nu aveam nici arhiva activata si nici nu mai primesc nimic de la persoana respectiva, am incercat si prin mail dar imi arata si acolo decat persoanele care sunt in lista.nu exista vreo posibilitate decat sa astept ca aceea persoana sa mi mai trimita vreun offline?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe yahoo la adress book daca n-ai nici acolo, nu o poti gasi nicaieri, reaminteste-ti de unde ai luat id, cauta-l pe site.