| anonim_4396 a întrebat:

Salut.As dori sa va intreb,care dintre voi credeti in farmece sau alte prostii? Eu sunt singur de foarte mult timp,nu reusesc sa mai fiu cu cineva,mi se intampla sa vorbesc cu cineva, sa para incantata iar apoi sa invoce diverse motive.Am fost la o femeie de origine rroma,care toarna cositorul,ghiceste in carti si mi-a spus ca as avea ceva, gen farmece.Credeti asa ceva? Poate sunt pretentios, poate nu imi dau seama dar sunt multi care sunt sub mine si le este foarte usor sa fie cu cineva.

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cred că țiganca are dreptate. Oricum, ce motiv ar avea să te mintă? Oamenii nu mint, în general, țiganii nici așa.
Nici nu aș vedea alt motiv pentru care nu poți fi cu altcineva. În plus, toată lumea are pe cineva, în ziua de azi, nici câinii nu mai sunt vagabonzi.

| SilentRain a răspuns:

Te minte ca sa iti ia bani, nu exista farmece, nu te lasa pacalit cu povesti de adormit copii

| MihaiNicu23 a răspuns:

E vrajeala, nu te mai crede dupa ce spun femeile de etrnie rroma, asta cu farmecele e cea mai mare rpostie, aia la care ai fost e doar o escroaca, nu exista farmece!

| Michal2018 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Nu stiu ce sa cred... femeia asta este amarata, nu e de genul astora de pe la tv cu Zavoranca samd.Nici nu a avut pretentie sa ii dau ceva, nici nu a insistat sa ma mai duc pe la ea

| DorelExpertu a răspuns:

Sa ma anunti si pe mine cum rezolvi problema.
Raman dator!

| Cannibal a răspuns:

Frate eu nu cred in prostiile de genul.
Plus că e vorba aia "se leaga farmecele de tine doar dacă crezi in ele" sa fim serioși și dacă nu crezi ce? Nu își mai fac efectul?
E normal ca femeia respectiva să fi zis asta deoarece tu i-ai zis ce probleme ai.
Știi ceva gen "nu pot sa mi găsesc pe cineva" ii spui toată istoria și ea îți spune un lucru in care tu incepi sa crezi.
Depinde și de vrăjeala pe care o ai in tine in special majoritatea fetelor se dau cu totul pe tavă când aud câteva vorbe frumoase și faci cateva fapte pentru a le primi încrederea + ca foarte multe își doresc bărbați cu mașini scumpe și bani cât de mulți și sa arate și bine. Probabil cei pe care ii vezi sub tine obișnuiesc sa se aranjeze sau ceva de au un + acolo pe undeva.

| Michal2018 a răspuns (pentru Cannibal):

Pai nu i-am spus nimic, ea mi-a spus astea de la inceput.Si nici macar nu a vrut sa ii dau bani cand am plecat, nu a avut pretentii. Femeia este batrana, nu avea pretentii la nimic.Si eu ma aranjez bro, nu sunt ultimul fraier...in fine.Multumesc!

| Cannibal a răspuns (pentru Michal2018):

Probabil ești un om calculat.
Și sti ca fetele adoră genul de baieti mai agresivi.
Mai caută bine, is sigur 100% și îți garantez că o sa îți gasesti o iubita.

| AdiStam a răspuns (pentru Michal2018):

Salut.imi poti da niște amănunte in privat despre persoana respectiva? Multumesc

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

In loc sa te bucuri ca existi, vrei sa o arzi `golaneste` cu farmece laughing) te-ai golanit

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Iti recomand si eu o persoana care te poate ajuta.Sa iti verifici mesajele.Ti am trimis un mesaj

| AdiStam a răspuns (pentru totuldesprenaturasiaventura):

Salutare.imi poti trimite detalii printr-un mesaj cu persoana aceea? merci