| katherine585 a întrebat:

As vrea ca toti ce citesc aceasta intrebare va rog sa o cititi cu atentie si as vrea daca se poate sa raspunda cat de multi pot. Joia trecuta am iesit afara cu o alta prietena sa ii spunem M. Apoi ne-am intalnit cu inca doua fete cu (virgula) care doar cu una dintre ele ne intelegeam. Am mers impreuna toate patru (celalalte doua fete erau cam cu 4 ani mai mici decat mine si prietenea mea,) cand una dintre fete (cea pe care nu o suportam) a inceput sa comenteze la noi. Eu impreuna cu M si cealalta prietena am vrut sa o ignoram si sa plecam mai departe. Cealalta( care a starnit cearta) a venit dupa noi si a tras cu pietre pe mine lovindu`ma in picior si pe prietena mea in cap. La randul nostru am tras si noi cu pietre pana ce nu am mai putut rezista si m`am dus si am strans`o de gathee hee (ma rog nu foarte tare doar asa ca de « fatada » ca sa plece. Tot nu a plecat si i-am tras cateva palme peste fata. Acum cica ne cauta masa pe mine si pe M ca vrea sa ne bata ca ne-am luat de ficsa`. Cica vrea sa stea in bloc noaptea si noi cand urcam ea sa vina din intuneric si sa ne bata. A fugit ieri dupa noi, dar nu ne-a prins si acum cica sta sa ne « pandeasca ». Ma gandeam sa iau un briceag, cutit la mine sa ma apar ) Ce idee aveti sa scap din chestia asta? Va rog sa raspunda cat mai multi. Si app sa nu ziceti stai sa iti iei bataia si gata. Ca aia e nebuna si da de nu se mai opreste la un vecin i`a rupt mana. Eu si cu prietena mea stam azi in casa dar am auzit ca aia tot vine si ne cauta...Multsumesc anticipat :* Dau funda + voturi

3 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pai vorbeste cu mama ta si explica-i chestia asta si poate vb mama ta cu femeea aia sa va lase in pace si cand sa va vedeti sa va ignorati

| zBub a răspuns:

Pai...parintii tai stiu? incearca sa le explici ce sa intamplat.Succes!

| zBub a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu parintii tai.Bafta!