| ZaKid a întrebat:

Salut.
As vrea si eu sa stiu niste licee cu profil economic.
Media din clasele 5-8 presupunem ca a fost de 8.56,iar la Evaluarea Nationala am luat la Romana nota 9 si la Matematica nota 7.50 spre 8.(Presupunem - Actual, abia am inceput a VIII-a)
Niste licee sa imi recomandati si mie avand in vedere cele de mai sus?
Daca nu, spuneti-mi si mie sansele sa intru la liceul A. D Xenopol (Bucuresti).
Prefer un profil Economic deoarece nu prea le am cu Matematica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing iubita, la economic ai FOARTE multa matematica! este unul in suceava, destul de bun, zona areni, strada oituz, care are recomandari foarte bune. Dar am cunostinete care invata acolo si mananca matematica pe paine. Tu fa Filologie sau altceva daca nu iti place matematicahee hee