| Temnikova a întrebat:

Salut baieti. Eu sunt fata si as vrea sa intreb : voua va place sa primiti complimente? Va place cand o fata va saluta si zimbeste prima?happy

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cum face lucrurile astea.
Am fost agatat de fete care mi-au placut. Am fost abordat aiurea de fete care mi-ar fi placut in alt context. Am fost hartuit de nasoale care n-aveau nici o sansa cu mine.
In general, imi plac fetele care dau semne clare. Dar odata ce inteleg ideea, prefer sa ramana propunerile pe seama mea.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Dismally a răspuns:

Normal, un complimet este oricand binevenit, nu conteaza daca esti fata sau baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca îmi spune că am și ochii frumoși deja ma cucerit

| cehos69 a răspuns:

Depinde pe ce feeling reuseste tipa sa ma bage