| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Bun sa zicem ca tu esti la o intalnire cu iubitul sau iubita la un restaurant la inceput va simtiti bine si astea si dintr-o data iti vez i fostul iubit sau fosta iubita tinandu-se de mana cu altcineva, asta te-ar afecta intr-un fel si ti-ar strica intalnirea? fiti sinceri.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Normal că nu, altfel aș fi în acea relație degeaba.

11 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Poate.

| Drimmero a răspuns:

Ce s-a intamplat in trecut, ramane in trecut!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deloc. Eu as fi cu cine ar conta.
m-as bucura pentru ea daca si ea e bine.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde cât de scurtă e rochia fostei iubite.

| Doarunaltutilizator explică (pentru LoveSleep):

Serios asta e comentariul tau?

| LoveSleep a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da, ce-i cu el?

| R0R0 a răspuns:

Nu.Deloc!

| Florentina9210 a răspuns:

In niciun caz. Incerc sa ma bucur de relatia actuala, nicidecum sa ma concentrez pe cea din trecut.

| kandaraki a răspuns:

Deloc, am patit asa ceva ca si tine. usor ea mi-a dat din cap, un fel de salut, eu la fel si atita tot, no stres! de ce m-ar afecta? e treaba/viata ei ce face mai departe, o priveste doar pe ea!

| Doarunaltutilizator explică (pentru kandaraki):

Mie nu mi s-a intamplat asta, nu am fost in vreo relatie cineva.