| anonim_4396 a întrebat:

Vreti sa ne facem un grup pe Facebook? Sau....nu stiu. Cred ca TPU nu e potrivit pentru a vorbi.

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Grupul TPU! E o idee fantastica.

| VibeTrix a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Fa-l atunci. Daca te lauzi laughing Vorbesti serios?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru VibeTrix):

Mi-e sila sa-l moderez eu. vreau sa o faca altii si sa intru si eu..plus ca nu am mai avut grupuri pana acum si nu stiu cu ce se mananca.dar as vrea sa intru in el daca il face cineva..nu vrei sa il faci tu?big grinCe zici? E o idee buna sa ne cunoastem mai bine si sa legam mai usor prieteniile.

| VibeTrix a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ok...Dar nu stiu cum va cheama ca sa va bag in grup.o.O

| AvalohAlyn a răspuns (pentru VibeTrix):

Pai iti zicem noi.dar pui sau punem o intrebare sau mai multe speciale pentru lucrul asta..sa isi zica numele de pe fb, pe privat sau in intrebare.Insa nu stiu daca adminii TPU ne lasa sa ne dam datele de contact in public. daca nu, in privat, moderatorului grupului, adica tu, cel care il face.

| VibeTrix a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ok. Hai ca intreb. Lasa-mi si tu numele tau pe fb pe privat...sau..daca vrei. happy

| William a răspuns (pentru VibeTrix):

Can I join? big grin.

| LePotato a răspuns:

N-am facebook...

| VibeTrix a răspuns (pentru LePotato):

Oh...Atunci ce ai? o viata, stiu.

| syd a răspuns:

Eu cred ca multi prefera anonimitatea

| TheWalker11 a răspuns:

Si eu, si eu.

| VibeTrix a răspuns (pentru TheWalker11):

Da pe privat numele tau de fb.

| 18Marius a răspuns:

Eu am facebook happy pot intra si eu?

| VibeTrix a răspuns (pentru 18Marius):

Da,sigur. Da numele tau de fb. Pe privat daca se poate. Aici ti-l vede toata lumeawinking

| Robert_Cristian_Chirila_1996 a răspuns:

Si eu ma bag