| Ionică a întrebat:

Ce jocuri merge pe calculatorul cu configuratia: AMD Athlon(TM) XP 1700+; 1.47 ghz, 256 mb of ram; Microsoft Windows XP Professional Version 2002 Service Pack 2; NVIDIA GeForce4 MX 440 (Microsoft Corporation)? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bigdady a răspuns:

Intra aici si o sa vezi http://cyri.systemrequirementslab.com/cyri/

1 răspuns:
| nicrom1 a răspuns:

Te lauzi! amd athlon? da TM stii ce inseamna? TIMIS tata, sau trade mark, marca inregistrata, fratele meu.Si vezi ca MERGE care joc te tine sa-l cumperiOricum 1, 47 si 256 mb este f. putin.Mai pune si tu acolo niste crengi, de preferat unele mari.